1С:Бухгалтерія 8


Яким би бізнесом не займалася ваша організація — оптовою або роздрібною торгівлею, комісійною торгівлею, наданням послуг, виробництвом або будівництвом — програмний продукт «1С:Бухгалтерія 8 для України» призначена для автоматизації ведення бухгалтерського і податкового обліку на Вашому підприємстві.
В одній інформаційній базі Ви можете вести облік діяльності декількох організацій і індивідуальних підприємців. При цьому використовуються загальні довідники контрагентів, співробітників і номенклатури, а звітність формується роздільно.
У програмі підтримуються різні системи оподаткування: загальна система оподаткування, спрощена система оподаткування, єдиний податок та ПДВ, єдиний податок без ПДВ, єдиний податок для фізичних осіб.
Для запуску програми «1С:Бухгалтерія 8 для України» не потрібно спеціальних знань, досить ввести відомості про організацію і вказати параметри облікової політики, і можна починати працювати.

У нас Ви можете придбати наступні версії «1С:Бухгалтерія 8», а також ліцензії на додаткові робочі місця:

Найменування Ціна
1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова версія 2240.00
1С:Бухгалтерія 8 для України 6690.00
1С:Бухгалтерія 8 для України Комплект на 5 користувачів 12900.00

               Ліцензії на додаткові робочі місця

1С:Підприємство 8. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 3300.00
1С:Підприємство 8. Кліентська ліцензія на 5 робочих місць 11610.00
1С:Підприємство 8. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 22290.00
1С:Підприємство 8. Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 42360.00
1С:Підприємство 8. Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць 100500.00

Звертаємо увагу на обмеження  Базової версії Бухгалтерії:

1.Обмежена кількість установок / активацій Базових версій програм 1С:Підприємство
(Тільки три активації: 1 основна + 2 резервні).
Одним з найважливіших відмінностей Базових версій 1С є обмеження по кількості установок / переустановок програми. У Базових версіях програм застосовується так зване електронне ліцензування продукту з «прив’язкою» програми до конкретного комп’ютера. У комплект поставки Базових версій входить запечатаний конверт з унікальним PIN-кодом для отримання електронної ліцензії.
При першому запуску програми необхідно виконати її активацію. Найпростішим і швидким способом є активація через Інтернет, для цього необхідно забезпечити зв’язок комп’ютера з центром ліцензування.
При активації програми необхідно ввести пін-код з конверта.
Після перевірки пін-коду сервер центру ліцензування сканує конфігурацію вашого комп’ютера і генерує електронний ключ (ліцензію) для запуску програми на вашому комп’ютері, при цьому відбувається «прив’язка» до зміни цього системного блоку (електронний ключ «прив’язується» до серійного номеру материнської плати, HDD , мережевої карти, Windows, розміром ОЗУ, версії BIOS і т.д.), при зміні будь-якого компонента конфігурації комп’ютера програма перестає працювати і вимагає повторної активації.


Важливо! У разі зміни конфігурації або заміни комп’ютера повторна активація для Базових версій можлива не більше двох разів! В Базових версіях не підтримується зміна конфігурації.


2.
В Базових версіях можна застосовувати тільки типову конфігурацію.
3.
В Базових версіях не підтримується ведення обліку по декількох фірмах в одній інформаційній базі.
4.
В Базових версіях одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач.
5.
В Базових версіях Не підтримується робота розподілених інформаційних баз (РІБ).
6.
В Базових версіях Не підтримується робота у варіанті клієнт-сервер.
7.
Базова версія не вимагає обов’язкової платної підписки на ІТС для отримання оновлень.

 

Якщо в організації виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи декількох користувачів або з’являться інші завдання, які не вирішуються в рамках обмежень Базової версії, то в цьому випадку організація зможе зробити «Апгрейд» на програму «1С:Бухгалтерія 8 для України» версії ПРОФ, що не має зазначених обмежень.

Апгрейд проводиться з будь-яких версій на будь-які версії продуктів, що включають в себе однойменну компоненту системи програм «1С:Підприємство». Ціна апгрейда на продукти системи програм «1С:Підприємство» визначається як різниця в роздрібних цінах за поточним прайс-листом між версіями які купуються і які здаються  плюс 5 USD, але не менше п’ятдесяти відсотків від роздрібної ціни  версії що купується.