Бухгалтерія для України


бух

Яким би бізнесом не займалася ваша організація — оптовою або роздрібною торгівлею, комісійною торгівлею, наданням послуг, виробництвом або будівництвом — програмний продукт «Бухгалтерія для України» призначена для автоматизації ведення бухгалтерського і податкового обліку на Вашому підприємстві.
В одній інформаційній базі Ви можете вести облік діяльності декількох організацій і індивідуальних підприємців. При цьому використовуються загальні довідники контрагентів, співробітників і номенклатури, а звітність формується роздільно.
У програмі підтримуються різні системи оподаткування: загальна система оподаткування, спрощена система оподаткування, єдиний податок та ПДВ, єдиний податок без ПДВ, єдиний податок для фізичних осіб.
Для запуску програми «Бухгалтерія для України» не потрібно спеціальних знань, досить ввести відомості про організацію і вказати параметри облікової політики, і можна починати працювати.

У нас Ви можете придбати наступні версії «Бухгалтерія для України», а також ліцензії на додаткові робочі місця:

Найменування Ціна
Бухгалтерія 8 для України. Базова версія 2240.00
Бухгалтерія 8 для України 6690.00
Бухгалтерія 8 для України Комплект на 5 користувачів 12900.00

               Ліцензії на додаткові робочі місця

Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 3300.00
Кліентська ліцензія на 5 робочих місць 11610.00
Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 22290.00
Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 42360.00
Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць 100500.00

Звертаємо увагу на обмеження  Базової версії Бухгалтерії:

1.Обмежена кількість установок / активацій Базових версій програм 1С:Підприємство
(Тільки три активації: 1 основна + 2 резервні).
Одним з найважливіших відмінностей Базових версій є обмеження по кількості установок / переустановок програми. У Базових версіях програм застосовується так зване електронне ліцензування продукту з «прив’язкою» програми до конкретного комп’ютера. У комплект поставки Базових версій входить запечатаний конверт з унікальним PIN-кодом для отримання електронної ліцензії.
При першому запуску програми необхідно виконати її активацію. Найпростішим і швидким способом є активація через Інтернет, для цього необхідно забезпечити зв’язок комп’ютера з центром ліцензування.
При активації програми необхідно ввести пін-код з конверта.
Після перевірки пін-коду сервер центру ліцензування сканує конфігурацію вашого комп’ютера і генерує електронний ключ (ліцензію) для запуску програми на вашому комп’ютері, при цьому відбувається «прив’язка» до зміни цього системного блоку (електронний ключ «прив’язується» до серійного номеру материнської плати, HDD , мережевої карти, Windows, розміром ОЗУ, версії BIOS і т.д.), при зміні будь-якого компонента конфігурації комп’ютера програма перестає працювати і вимагає повторної активації.


Важливо! У разі зміни конфігурації або заміни комп’ютера повторна активація для Базових версій можлива не більше двох разів! В Базових версіях не підтримується зміна конфігурації.


2.
В Базових версіях можна застосовувати тільки типову конфігурацію.
3.
В Базових версіях не підтримується ведення обліку по декількох фірмах в одній інформаційній базі.
4.
В Базових версіях одночасно з однією інформаційною базою може працювати тільки один користувач.
5.
В Базових версіях Не підтримується робота розподілених інформаційних баз (РІБ).
6.
В Базових версіях Не підтримується робота у варіанті клієнт-сервер.
7.
Базова версія не вимагає обов’язкової платної підписки на ІТС для отримання оновлень.

 

Якщо в організації виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи декількох користувачів або з’являться інші завдання, які не вирішуються в рамках обмежень Базової версії, то в цьому випадку організація зможе зробити «Апгрейд» на програму «Бухгалтерія для України» версії ПРОФ, що не має зазначених обмежень.

Апгрейд проводиться з будь-яких версій на будь-які версії продуктів, що включають в себе однойменну компоненту системи програм 1С:Підприємство. Ціна апгрейда на продукти системи програм 1С:Підприємство визначається як різниця в роздрібних цінах за поточним прайс-листом між версіями які купуються і які здаються  плюс 5 USD, але не менше п’ятдесяти відсотків від роздрібної ціни  версії що купується.