Нова версія 1.2.47.2 «Управління торговим підприємством для України»


Нова версія 1.2.47.2 «Управління торговим підприємством для України»

1С:Підприємство 8
Типова конфігурація
Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2
Версія 1.2.47
Нове у версії:
  • Розрахунок заробітньої плати

Згідно з постановою правління ФСС України від 19.07.2018 р №12 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат постраждалим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» реалізована нова друкована форма документа «Заява-розрахунок до ФСС» та додатка до нього. Нова форма застосовується в документах з 01.10.2018 р Для коректного формування друкованих форм в документі «Нарахування за лікарняним листком» додано розрахунок загального страхового стажу та стажу за останні 12 місяців в місцях.
Реалізовано новий документ «Підтвердження виплат ФСС» для формування друкованої форми повідомлення про виплати за рахунок ФСС застрахованим особам. Документ може бути заповнений вручну або за даними заяви-розрахунку в ФСС. Фактичний контроль виплат і їх термінів в конфігурації не провадиться.

  • Інтеграція з сервісом «Пактум.Контрагент»

Реалізовано автоматизоване заповнення картки контрагента даними (назва, адреса, телефон, керівник і дані про систему оподаткування), що містяться в єдиних державних реєстрах по введеному коду ЄДРПОУ для юридичних осіб або ДРФО для фізичних осіб — підприємців.