Допомога малому бізнесу


55b6a915e57c96da051ed45f

Якщо у вас немає можливості придбати комп’ютер, програму «1С:Підприємство» і нікому вести облік ваших операцій по веденню бізнесу, наша компанія пропонує вам свої послуги:
— робота з документами. Виписка первинних документів: актів, видаткових. Реєстрація податкових в ЄБПП. Управління рахунком клієнта: формування платіжних доручень, відстеження проведення документів пов’язаних з оплатою податків. Прийом документів від постачальників.
— внесення даних з первинних документів в базу «1С:Підприємство», проведення за рахунками бухгалтерського обліку і формування залишків на кінець періоду, розрахунок економічних показників, податкове планування, формування податкової та статистичної звітності.
— надання консультацій клієнту з питань оплат через клієнт банк, прийом виконаних робіт відповідно до актів, виписки первинних документів, роботи з контрагентами, узгодження оплат податків в рамках податкового планування.
Після підписання договору, до п’ятого числа кожного місяця клієнт передає пакет первинних документів який накопичився у нього за останній місяць. Також можливий виїзд фахівця в офіс для отримання пакету документів. А саме, прибуткові накладні, акти виконаних послуг постачальниками, акти звірки, акти взаємозаліку, копії договорів поставки, всілякі чеки, товарні накладні, рахунки за використання зв’язку. Загалом все, що стосується господарської діяльності обслуговується компанії.

Після цього, ми обробляємо отримані документи. Можна виділити такі складові:
— перевірка правильності складання первинних документів;
— рознесення первинних документів за рахунками бухгалтерського обліку в програмі;
— подальше сортування і накопичення документів у папках-реєстраторах.

Окремим етапом можна виділити нарахування заробітної плати співробітникам організації. При цьому в обов’язковому порядку формується розрахунковий лист, в якому міститься вся інформація про необхідні платежі в бюджет з діючими на момент оплати реквізитами, сумами, а найголовніше термінами оплати податків.

Також ми формуємо календар з термінами і видами звітів, які потрібно подати до податкової і статистику.

Вартість обслуговування розраховується в індивідуальному порядку під кожного клієнта.