BAS Будівництво. Керування фінансами/Business Automation Software for Construction. Financial Management


Рішення “BAS Будівництво. Керування фінансами” призначені для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі і дозволяють автоматизувати діяльність підрядника (включаючи роботу автотранспорту) та бюджетування. 

Рішення розраховане на комплексну автоматизацію завдань фінансової служби підприємства. Програмний продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” призначений для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, фінансового планування, управління фінансовими ресурсами та аналізу фінансово-господарської діяльності підрядних будівельних організацій України. Рішення “BAS Будівництво. Керування фінансами” розроблено на базі програми “BAS Бухгалтерія” і містить всю функціональність цього продукту.

Програмний продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять:

Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Найменування Ціна в грн. без ПДВ
BAS Будівництво. Керування фінансами/Business Automation Software for Construction. Financial Management 13 900,00
BAS Будівництво. Керування фінансами. Комплект на 5 користувачів/Business Automation Software for Construction. Financial Management. Kit for 5 users 39 000,00

                          Ліцензії на додаткові робочі місця

BAS Будівництво.Керування фінансами. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце/Business Automation Software for Construction. Financial Management. Client License for 1 user 7 800,00
BAS Будівництво.Керування фінансами. Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць/Business Automation Software for Construction. Financial Management. Client License for 5 users 27 000,00
BAS Будівництво.Керування фінансами. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць/Business Automation Software for Construction. Financial Management. Client License for 10 users 48 000,00

Програмні продукти “BAS Будівництво. Керування фінансами” є захищеними і містять фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, мають захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізовано принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для продуктів “BAS Будівництво. Керування фінансами” здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20, 50, 100 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію (на 1, 5 або 10 робочих місць), у випадку захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).

Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи, які купуються, визначається виходячи з потреби в максимальній кількості користувачів, які одночасно працюють з конфігурацією.

Для роботи в варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.

Всі права на програмний продукт “BAS Будівництво. Керування фінансами” належать компанії “NetHelp” (Польща).