Налаштування, впровадження та супровід


На даний момент залишилося мало підприємств яким досить стандартного налаштування програми, так як стандартні можливості програми не завжди можуть впоратися з поставленими завданнями на підприємстві. Якщо Вам необхідно розширити функціонал типового рішення «BAS: Business Automation Software» (дописати звіт, документ або підлаштувати під вашу політику ведення обліку), наші кваліфіковані фахівці готові налаштувати вашу конфігурацію з подальшим її впровадженням, яке включає в себе:

  • Обстеження з метою визначення ступеня потреби в налаштуванні;
  • Формування поставлених завдань і переліку робіт;
  • Конфігурація і налагодження працездатності нового функціоналу;
  • Навчання користувача по роботі з адаптованої системою.

Подальший регулярний комплексний супровід Вашої програми – це запорука її коректної роботи, вчасно зданих звітів і розвиток вашого бізнесу.
Супровід програми можливо при виконанні двох умов:

  • програма повинна бути ліцензійна;
  • обов’язкова наявність (крім базової версії) діючої підписки на ІТС (інформаційно-технологічний супровід);

В рамках сервісу супроводу програмних продуктів лінійки «BAS» наша фірма надає віддалене обслуговування через мережу Інтернет, а також лінію консультацій.

На відміну від виїзного супроводу, заощадивши час на дорогу до Вас, наш співробітник підключиться до Вашого комп’ютера через інтернет і проведе всі необхідні дії з налаштування та оновлення конфігурації, а також допоможе у вирішенні інших проблем  які виникли при роботі з програмою. Чи безпечний такий супровід? Підключення до Вашого комп’ютера відбувається тільки після нашого запиту на підключення і вашого схвалення такого підключення. Ніякі дані через інтернет не передаються. Вся робота з вашою програмою відбувається на вашому робочому комп’ютері, через інтернет передається лише картинка з екрану в закодованому вигляді. Що б проводити віддалений супровід, особливих вимог до обладнання не вимагається, тільки наявність підключення до мережі Інтернет.