BAS Бухгалтерія Базова/Business automation software for accounting. Basic


Програмний продукт “BAS Бухгалтерія Базова” дозволить невеликим підприємствам використовувати у своїй діяльності професійний інструмент для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності. Прикладне рішення “BAS Бухгалтерія Базова”, містить функціональність “BAS Бухгалтерія ПРОФ”, але з деякими обмеженнями.

 

Ряд обмежень програмного продукту “BAS Бухгалтерія Базова” у порівнянні з версією ПРОФ:

Якщо в організації виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі, одночасної роботи декількох користувачів або з’являться інші задачі, які не вирішуються в рамках обмежень базової версії, то в цьому випадку організація зможе перейти на програму “BAS Бухгалтерія” версій ПРОФ або КОРП, які не мають зазначених обмежень.

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять:

Для запуску і роботи програми необхідно отримати електронний ключ активації. При першому запуску програми на комп’ютері формується код комп’ютера, який необхідно разом з пін-кодом повідомити в Центр ліцензування. На підставі пін-коду та коду комп’ютера, на якому передбачається використовувати програму, Центром ліцензування формується електронний ключ активації – код прив’язки до конкретного комп’ютера.

Отримання коду активації може бути виконано автоматично, якщо комп’ютер користувача підключений до Інтернету, а також електронною поштою або за телефоном.

У разі зміни конфігурації або заміни комп’ютера можливе отримання до двох резервних пін-кодів. Резервні пін-коди можуть отримати тільки зареєстровані користувачі програми через обслуговуючу компанію.

Базова версія може працювати тільки в однокористувацькому режимі, тому для цієї версії не можуть використовуватися додаткові клієнтські ліцензії для розширення кількості робочих місць, а також ліцензія на сервер.

Найменування Ціна в грн. без ПДВ
BAS Бухгалтерія. Базова/Business automation software for accounting. Basic 2 240,00

 

Всі права на програмний продукт “BAS Бухгалтерія Базова” належать компанії “NetHelp” (Польща).