BAS. Модуль обліку акцизного палива/Add-on to Business Automation Software solution. Excise fuel accounting module


“BAS. Модуль обліку акцизного палива” для програм “BAS Бухгалтерія ПРОФ” і “BAS Бухгалтерія КОРП”, дозволяє вести облік акцизного податку в організаціях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею паливом.

Доповнення “BAS. Модуль обліку акцизного палива” (далі – Доповнення) автоматизує документообіг підприємства при здійсненні господарських операцій з паливом відповідно до вимог законодавства України. Звіти, що містяться в Доповненні, надають користувачеві можливість відстежувати рух підакцизних товарів, прогнозувати обсяг акцизного реєстраційного ліміту.

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДОПОВНЕННЯ “BAS. МОДУЛЬ ОБЛІКУ АКЦИЗНОГО ПАЛИВА”

Доповнення надає можливість обліку густини пального для перерахунку тон (кілограм) в літри, відображення кількості товарів, що надійшло та реалізовано, в літрах при температурі 15°C.

Можливості Доповнення:

Доповнення можуть придбати користувачі програмних продуктів на базі рішень “BAS Бухгалтерія ПРОФ” і “BAS Бухгалтерія КОРП”.

Доповнення поставляється в електронній формі у вигляді розширення для рішень “BAS Бухгалтерія ПРОФ” і “BAS Бухгалтерія КОРП”. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода.

Інструкція з підключення розширення до програм, а також з оновлення розширення, міститься в документації до Доповнення.

Дистрибутив Доповнення доступний після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі https://portal.bas-soft.eu/

Найменування Ціна в грн. без ПДВ
BAS. Модуль обліку акцизного палива/Add-on to Business Automation Software solution. Excise fuel accounting module 4 800,00

Всі права на програмний продукт “BAS. Модуль обліку акцизного палива” належать компанії “NetHelp” (Польща).