BAS Медицина/Business automation software for Medicine


“BAS Медицина. Лікарня” та “BAS Медицина. Поліклініка” – рішення, що дозволяють створити єдиний інформаційний простір медичної організації та автоматизувати найбільш трудомісткі задачі обліку та управління бізнес процесами основної діяльності. Рішення є інструментами для побудови ефективного управління сучасною медичною організацією.

Програмні продукти “BAS Медицина” призначені для автоматизації діяльності медичних організацій різних організаційно-правових форм, які надають медичну допомогу в амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних умовах, а також для автоматизації кількісно-сумового обліку медичних матеріалів, медикаментів і товарів медичного призначення в аптечних пунктах.

Повна функціональність реалізована у версії продукту “BAS Медицина. Лікарня”. У версії “BAS Медицина. Поліклініка” відсутній кількісно-сумовий облік медичних матеріалів, а також функціональні розділи стаціонару і приймального відділення.

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ПРОДУКТІВ “BAS МЕДИЦИНА”

Прикладне рішення “BAS Медицина” призначене для автоматизації основних видів діяльності медичної організації, яка надає медичну допомогу пацієнтам в амбулаторно-поліклінічних умовах і денних стаціонарах і включає в себе підсистеми для автоматизації лікарень, які надають медичну допомогу в поліклініках і в стаціонарних умовах цілодобового перебування.

“BAS Медицина” дозволяє створити єдиний інформаційний простір медичної організації з розподілом доступу до даних рольовим принципом. При цьому в одній інформаційній базі можна вести облік за декількома медичними організаціями.

Конфігурація автоматизує наступні види діяльності медичної організації:

Програмний продукт “BAS Медицина” постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять:

Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Найменування Ціна в грн. без ПДВ
BAS Медицина. Лікарня/Business automation software for Medicine. Hospital 36 000,00
BAS Медицина. Поліклініка/Business automation software for Medicine. Clinic 21 000,00

                           Ліцензії на додаткові робочі місця

BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце/Business automation software for Medicine. Client License for 1 user 3 000,00
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць/Business automation software for Medicine. Client License for 5 users 12 000,00
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць/Business automation software for Medicine. Client License for 10 users 21 000,00
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць/Business automation software for Medicine. Client License for 20 users 40 000,00
BAS Медицина, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць/Business automation software for Medicine. Client License for 50 users 95 000,00
                                             Ліцензії на сервер:
BAS Ліцензія на сервер 32/Business automation software PROF. Server License 32 24 600,00
BAS Ліцензія на сервер 64/Business automation software PROF. Server License 64 42 600,00
BAS Ліцензія на сервер МІНІ/Business automation software PROF, Server License Mini 9 000,00

Програмні продукти “BAS Медицина” є захищеними і містять фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, мають захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізований принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для продуктів “BAS Медицина” здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу (на 1, 5, 10, 20 або 50 робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію (на 1, 5, 10, 20 або 50 робочих місць), в разі захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).

Кількість ліцензій на використання конфігурації і платформи визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією.

Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання в серверному варіанті.

Конфігурація не призначена для ведення повноцінного бухгалтерського обліку і формування всіх необхідних регламентних документів для подання їх у державні податкові органи. Ці завдання вирішуються в інших бухгалтерських конфігураціях. У програмі “BAS Медицина” передбачена можливість вивантаження даних на рівні первинних документів та проводок у наступні конфігурації:

Всі права на програмний продукт “BAS Медицина” належать компанії “NetHelp” (Польща).