Галузеві рішення:


Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

«Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України» — оптимальне рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, отримання інформації для аналізу діяльності підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (тваринництва, рослинництва та птахівництва). 

Управління сільськогосподарським підприємством для України

Рішення призначене для автоматизації: оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку на сільськогосподарських підприємствах, може ефективно використовуватися широким колом сільськогосподарських виробників всіх галузей сільського господарства: рослинництва, овочівництва, вирощування великої рогатої худоби, свинарства тощо.

Бухгалтерія будівельної організації

«Бухгалтерія будівельної організації» призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: будівництво, оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні

Програмний продукт «Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні» призначений для використання в організаціях житлово-комунального господарства (ЖКГ), які ведуть як розрахунок квартплати та інших комунальних послуг, так і паспортний облік. Прикладне рішення підходить для будь-яких підприємств ЖКГ, зокрема: об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ); житлово-експлуатаційні кооперативи; гаражно-будівельні кооперативи; дачні кооперативи; котеджні селища. Програма дозволяє організувати єдину […]