Bank Data Converter


Bank Data Converter – продукт, який дозволяє автоматизувати обмін інформацією про гривневі платіжні доручення і банківські виписки між типовими рішеннями “BAS”, «1С:Підприємство 8» і системами «Клієнт-Банк».

Функціональні можливості:

Завантаження інформації про платежі з файлів вивантаження системи “Клієнт-Банк” в документи типових рішень “BAS” і “1С:Підприємство”.
Автоматичний пошук контрагентів за кодами ЄДРПОУ / ДРФО або найменуванням.
Автоматичне створення нових контрагентів із заповненням усіх доступних параметрів (розрахунковий рахунок, код ЄДРПОУ / ДРФО, форма власності та інші).
Пошук угод, договорів за номером, вказаним у змісті платежу.
Вивантаження платіжних доручень з інформаційної бази “BAS”, “1С:Підприємство” в файл, який може бути імпортований системою “Клієнт-Банк”.
Гнучка настройка різних параметрів продукту.
Продукт не вимагає вбудовування в типові рішення, внаслідок чого не ускладнюється оновлення конфігурацій.
Продукт дозволяє швидко і з мінімальними зусиллями створювати обробки для нових форматів систем “Клієнт-Банк”.

  • Економія часу при обліку фактично вироблених платежів, так як вони автоматично завантажуються з системи «Клієнт-Банк» в систему “BAS”, «1С:Підприємство», при цьому підхоплюється інформація про контрагента. Якщо в призначенні платежу вказано точну назву рахунку або договору, за яким йдуть взаєморозрахунки, то підхоплюється і той документ, за яким повинні закритися дані взаєморозрахунки;
  • Можливість використовувати вже накопичену базу клієнтів “BAS”, «1С:Підприємство» і вивантажувати з неї дані в систему «Клієнт-Банк», для оформлення вихідних платежів. Наприклад, якщо в  “BAS”, «1С:Підприємство» є конкретний клієнт з даними ІПН, ЄДРПОУ, то в систему «Клієнт-Банк» вивантажиться платіж на клієнта з інформацією про його ІПН, ЄДРПОУ, МФО і т.д. Функція забезпечує відсутність помилок, пов’язаних з людським фактором.
  • Bank Data Converter підтримує формат IBAN!

Ціна: 1980,00 (Без ПДВ)

Без ПДВ: (згідно  п. 26 підр. 2 розділу XX ПКУ)