Bank Data Converter


Bank Data Converter – продукт, який дозволяє автоматизувати обмін інформацією про гривневі платіжні доручення і банківські виписки між «1С:Підприємство 8» і системами «Клієнт-Банк». Дане спеціалізоване рішення призначене для спільного використання з типовими рішеннями «1С:Підприємство 8»: «Бухгалтерія для України, редакція 1.2 і 2.0», «Управління торгівлею для України, редакція 2.3 і 3.1», «Управління виробничим підпріємством для України, редакція 1.3» , «Управління торговим підпріємством для України, редакція 1.2», а також для рішень “BAS Бухгалтерія”, “BAS Управління торгівлею”, “BAS Роздрібна торгівля”, “BAS Комплексне управління підприємством”.

Функціональні можливості:

Завантаження інформації про платежі з файлів вивантаження системи “Клієнт-Банк” в документи “1С:Підприємство 8”.
Автоматичний пошук контрагентів за кодами ЄДРПОУ / ДРФО або найменуванням.
Автоматичне створення нових контрагентів із заповненням усіх доступних параметрів (розрахунковий рахунок, код ЄДРПОУ / ДРФО, форма власності та інші).
Пошук угод, договорів за номером, вказаним у змісті платежу.
Вивантаження платіжних доручень з інформаційної бази “1С:Підприємство 8” в файл, який може бути імпортований системою “Клієнт-Банк”.
Гнучка настройка різних параметрів продукту.
Продукт не вимагає вбудовування в типові рішення, внаслідок чого не ускладнюється оновлення конфігурацій.
Продукт дозволяє швидко і з мінімальними зусиллями створювати обробки для нових форматів систем “Клієнт-Банк”.

  • Економія часу при обліку фактично вироблених платежів, так як вони автоматично завантажуються з системи «Клієнт-Банк» в систему «1С:Підприємство», при цьому підхоплюється інформація про контрагента. Якщо в призначенні платежу вказано точну назву рахунку або договору, за яким йдуть взаєморозрахунки, то підхоплюється і той документ, за яким повинні закритися дані взаєморозрахунки;
  • Можливість використовувати вже накопичену базу клієнтів «1С:Підприємство» і вивантажувати з неї дані в систему «Клієнт-Банк», для оформлення вихідних платежів. Наприклад, якщо в «1С:Підприємство» є конкретний клієнт з даними ІПН, ЄДРПОУ, то в систему «Клієнт-Банк» вивантажиться платіж на клієнта з інформацією про його ІПН, ЄДРПОУ, МФО і т.д. Функція забезпечує відсутність помилок, пов’язаних з людським фактором.

Ціна: 1980,00 (Без ПДВ)

Без ПДВ: (згідно  п. 26 підр. 2 розділу XX ПКУ)