Управління невеликою фірмою для України


“Управління невеликою фірмою для України” – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все найнеобхідніше для нефіскального оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля. Рішення допомагає підвищити ефективність роботи компанії, надаючи власникам і керівникам широкий спектр інструментів для управління, а співробітникам – нові можливості для продуктивної роботи. Рішення не перевантажено зайвим функціоналом, його можна легко налаштувати на особливості організації управління та обліку в компанії – це забезпечує можливість “швидкого старту” і зручність щоденної роботи.

У нас Ви можете придбати наступні версії «Управління невеликою фірмою для України», а також ліцензії на додаткові робочі місця:

Найменування Ціна
Управління невеликою фірмою для України. Базова версія 2240.00
 Управління невеликою фірмою для України 8400.00
 Управління невеликою фірмою для України. Комплект на 5 користувачів 16710.00

                                 Ліцензії на додаткові робочі місця

Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 3300.00
Кліентська ліцензія на 5 робочих місць 11610.00
Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 22290.00
Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 42360.00
Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць 100500.00

Звертаємо увагу на обмеження  Базової версії :

1.Обмежена кількість установок / активацій Базових версій програм 1С:Підприємство
(Тільки три активації: 1 основна + 2 резервні).
Одним з найважливіших відмінностей Базових версій є обмеження по кількості установок / переустановок програми. У Базових версіях програм застосовується так зване електронне ліцензування продукту з “прив’язкою” програми до конкретного комп’ютера. У комплект поставки Базових версій входить запечатаний конверт з унікальним PIN-кодом для отримання електронної ліцензії.
При першому запуску програми необхідно виконати її активацію. Найпростішим і швидким способом є активація через Інтернет, для цього необхідно забезпечити зв’язок комп’ютера з центром ліцензування.
При активації програми необхідно ввести пін-код з конверта.
Після перевірки пін-коду сервер центру ліцензування сканує конфігурацію вашого комп’ютера і генерує електронний ключ (ліцензію) для запуску програми на вашому комп’ютері, при цьому відбувається “прив’язка” до зміни цього системного блоку (електронний ключ “прив’язується” до серійного номеру материнської плати, HDD , мережевої карти, Windows, розміром ОЗУ, версії BIOS і т.д.), при зміні будь-якого компонента конфігурації комп’ютера програма перестає працювати і вимагає повторної активації.